trololo

 
 

AJAX STARTERKIT CAM PLUS - vaša cesta k špičkovým GSM/IP alarmovým dobrotám

Vy ste si niekedy želali mať doma ďalší pár očí? Kamera Ajax Starterkit Cam Plus dokáže práve to a ešte viac! Vďaka detektoru MotionCam sa môžete okamžite pozrieť, kedykoľvek zazvoní alarm. Pridajte niekoľko ďalších pomôcok a bác - máte ochranný štít proti vlámaniu, požiarom a zákernému úniku vody. Navyše, jeho elegantný dizajn a užívateľsky prívetivé vibrácie z neho v našich knihách robia víťaza!

Myslíte na jeho konkurentov? AJAX sa hrdo postaví proti veľkým firmám, ako sú Jablotron a Paradox. Vďaka svojmu modernému štýlu a značke šetrnej k peňaženke je to bezdrôtový budík MVP.

Poznajte srdce kúzla: Ajax Hub 2 Plus. Tento inteligentný ovládací panel chatuje so všetkými ostatnými časťami pomocou superbezpečného protokolu Jeweller. Takže ste v bezpečných rukách. A tu je čerešnička na torte: k dispozícii je šikovná aplikácia Ajax pre systémy Android aj iOS. A áno, hovorí česky!

Pripravení na veľkolepé rozbalenie? Tu je zostava:

1x Ajax Hub 2 Plus - Mozog párty
1x Ajax SpaceControl - Kľúčenka s praktickým SOS tlačidlom
1x Ajax DoorProtect - Strážca okien a dverí
1x Ajax MotionCam - Detektor pohybu s jastrabími očami a zálohovaním fotografií

 

Ponorte sa do viacúčelového zariadenia Ajax 2019:

Jeweller
Dajte zbohom káblom a privítajte pokoj v duši. S protokolom Jeweller máte k dispozícii dosah neuveriteľných 2 000 m. A hovoríme o láske k batérii - tieto miniaplikácie vydržia až 7 rokov bez zaseknutia.

Ajax Cloud cloud
Digitálne kráľovstvo spoločnosti Ajax mení pravidlá hry. Vďaka mágii cloudu je každé pípnutie a bzučanie bleskové a presné. Okrem toho sú diaľkové úpravy a ladenie hračkou vďaka šikovnej mobilnej aplikácii. A počkajte, je toho ešte viac - neustále prichádzajú čerstvé aktualizácie, ktoré všetko vylepšujú!

 

bracketSmartBracket
Inštalácia? Prechádzka parkom! S jedinečným systémom SmartBracket je nastavenie vašich Ajaxových dobrôt jednoduché ako facka. A hej, batérie sú už vložené, takže to šetrí čas. Aplikácia Ajax vám dokonca kryje chrbát pomocou praktických tipov na nastavenie!

 

Táto inteligentná aplikácia Ajax mobil
Všetky ovládacie prvky priamo vo vrecku! Aplikácia Ajax umožňuje plynulú jazdu vo dne aj v noci. Od kontroly vibrácií systému až po okamžité upozornenia a diaľkové nastavenia - má celý balík.

Niekoľko technických detailov:

Rozmery balenia: 285 x 305 x 75 mm
Hmotnosť balenia: 1 070 g