LTC otočná IP kamera do objímky E27, IP65, PTZ, 5Mpix, 230V, SMART LTC VISION [RTV0400101]

 
Novinka
  • 1 z 7
 

LTC KAM35 je cenovo dostupné a funkčné zariadenie, ktoré jednoduchým spôsobom výrazne zvýši bezpečnosť vášho domova, kancelárie, ale aj dvora či parkoviska a umožní vám pokojný spánok bez akýchkoľvek starostí.
Kamera KAM35 je zariadenie s vysokou kvalitou záznamu a širokým zorným poľom. Vysoké rozlíšenie poskytuje jasný a ostrý obraz a pri správnej kompresii nezaberie veľa miesta na disku. Zabudovaný nočný režim umožňuje nahrávať video vo vysokej kvalite aj po zotmení.
Kamera bola navrhnutá na vonkajšie použitie. Vďaka stupňu krytia IP65, ktorým je kamera vybavená, sa nebojí ani náročných poveternostných podmienok. Poradí si s dažďom aj silným vetrom, pričom neustále zaznamenáva dianie okolo.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 87.99 €
Ušetríte 26 € (–29 %)
Cena 51.66 € bez DPH
61.99 € / ks    
Kód tovaru 81991
Značka TelForceOne
Kategória Kamery
Záruka 2 roky
 

- Inteligentná aplikácia: majiteľ smartfónu môže aktívne interagovať s kamerou pripojenou k bezdrôtovej sieti odkiaľkoľvek na svete. Vďaka dedikovaným aplikáciám (na výber SmartLife a Tuya) môže používateľ spárovať fotoaparát so svojím účtom a mať k nemu kedykoľvek prístup. Aplikácia umožňuje prezeranie živého obrazu a prístup k vstavanému mikrofónu a reproduktoru.
- Externá pamäť: okrem živého náhľadu na obraz z kamery sa všetky záznamy a fotografie priebežne ukladajú aj do pamäte zariadenia. KAM35 je vybavená slotom na microSD kartu, vďaka ktorému používateľ rozhoduje o kapacite zariadenia pre záznam. Použitie takéhoto riešenia tiež umožňuje jednoduché oddelenie záznamových súborov od samotného zariadenia, čo by v prípade vstavanej pamäte nebolo možné. Je to užitočné pri prehrávaní nahrávok na inom zariadení a pri vytváraní záloh. Kamera podporuje microSD karty s kapacitou až 128GB.
- Obojsmerná komunikácia: zabudovaný reproduktor a mikrofón umožňujú aktívnu interakciu používateľa s kamerou pomocou vyhradenej aplikácie. Vďaka mikrofónu môže používateľ počúvať, čo sa práve deje na mieste kamery a funkcia interkomu umožňuje streamovať hlas z telefónu priamo do reproduktora kamery. To vám umožní hovoriť s osobou v miestnosti alebo konfrontovať nežiadúcu osobu.
- Notifikačný systém: komunikácia s kamerou cez aplikáciu znamená, že používateľ vie, čo sa deje v jeho domácnosti alebo okolí kedykoľvek, bez ohľadu na to, kde sa nachádza. Nemožno však očakávať, že používateľ bude v prípade podozrenia na hrozbu neustále kontrolovať pohľad kamery. Preto bol KAM35 vybavený systémom detekcie pohybu, ktorého aktivácia automaticky odošle upozornenie na váš telefón. Keď sa niekto objaví v dosahu kamery, budete o tom vedieť ako prví.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: