Smart switch WiFi Sonoff Dual R3, 100-240V AC, 3300W/15A, 2200W/10A

 
  • 1 z 12
 

SONOFF DUAL R3 je podomietkový modul inteligentného duálneho relé spínača Wi-Fi, ktorý je nainštalovaný za akýmkoľvek štandardným prepínačom, aby sa preniesol do inteligentného prepínača na bezdrôtové diaľkové ovládanie s mobilnými zariadeniami alebo hlasovým príkazom. S Dual R3 môžete na diaľku zatvárať napríklad vonkajšie žalúzie, okná, garážové brány, vypínať gril atď.
Dual R3 je kompatibilný s bezplatnou aplikáciou eWeLink, ktorá vám umožní vidieť stav pripojených zariadení a ovládať relé odkiaľkoľvek. Aplikácia navyše funguje so zariadeniami Android a iOS, ako je tablet alebo telefón. Dual R3 funguje aj s hlasovým ovládaním pomocou Siri. Funkcia merania spotreby energie vám pomôže ušetriť na účtoch za elektrickú energiu. Stačí použiť možnosť plánovania a prispôsobiť nastavenia svojim potrebám. Pomocou aplikácie môžete tiež skontrolovať údaje o spotrebe energie. Dual R3 bol testovaný, aby bolo používanie bezpečné. Výrobok poskytuje ochranu pred úrazom elektrickým prúdom, prebitím a je odolný voči mechanickému poškodeniu. Plášť je vyrobený z izolačného materiálu, je odolný voči vysokým teplotám a vlhkosti.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 26.69 €
Ušetríte 6.70 € (–25 %)
Cena 16.66 € bez DPH
19.99 € / ks    
Kód tovaru 35098
Značka SONOFF
Kategória Smart vypínače
Záruka 2 roky
 

- K dispozícii sú tri pracovné režimy: DUALR3 je dodávaný s režimom prepínania, režimom motora a režimom merača. Jednou z typických vlastností je inteligentné ovládanie roliet a žalúzií v motorickom režime. Prepínací modul ponúka maximálnu flexibilitu pre vaše rolety a žalúzie vďaka diaľkovému ovládaniu aplikácie a plánovaniu udalostí bez ohľadu na to, či ste doma alebo mimo domu.
- Dvojité obojsmerné ovládanie: modul dvojitého relé spínača rozdeľuje záťaž na dva vstupy, s ktorými vám tento pracovný mechanizmus umožňuje nezávisle ovládať obojsmerné ovládanie dvoch zariadení.
- Meranie výkonu: modul má navyše funkciu monitorovania energie, ktorú je možné použiť na určenie presnej spotreby energie pripojených zariadení. V tomto režime zostane záťaž elektrických spotrebičov spojených s DUALR3 vždy zapnutá a stav jeho relé sa nezmení v aplikácii ani v prídavnom prepínači, ktorý sa používa iba na sledovanie a meranie energie.
- Výkonná kompatibilita: v aplikácii eWeLink môžete svoje žalúzie ovládať tak, aby sa otvárali, zatvárali, či sa zastavovali v určitej požadovanej polohe. Navrhnuté tak, aby fungovali s viacerými typmi spínačov, ako sú napríklad momentové spínače, kolískové spínače, spínače ZAP/VYP, duálne okamžité spínače a spínače ZAP/VYP/ZAP, a potom môžete ovládať domáce spotrebiče alebo motorizované zariadenia pomocou prídavného nástenného vypínača.
- Hlasové ovládanie Siri: nastavením Siri v programe eWeLink budete môcť ovládať funkcie hlasom a vy tak môžete vytvoriť inteligentnú scénu, ktorá zaistí prepojenie s inými zariadeniami vo vašej domácnosti.

 

Podobné produkty

Rozmery 54 x 49 x 24 mm
Vstupné napätie AC:100-240V, 50/60Hz
Štartovací čas 0-100% < 1s
Materiál ABS
Farba tela Biela
Bezdrôtová frekvencia 2,4 GHz 802.11 b/g/n WPA-PSK/WPA2-PSK
Certifikáty ROHS
Max. výkon 3 300 W (celkom) / 2 200 W (1 kanál)
Maximálny prúd 15 A (celkom), 10 A (1 kanál)
Pracovná teplota -10°C až 40°C
Prúd 10A/kanál, max. 15A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 27.1.2022
Smart switch funguje zatiaľ bez problémov.