Predajňa je od 25.11.2021 naďalej otvorená podľa štandardných otváracích hodín v režime ZÁKLAD - vstup pre všetkých.

Sonoff Smart Switch MINI R2, AC100-240V

 
  • 1 z 19
 

SONOFF MINI R2 (M0802010010) - Obojsmerný inteligentný prepínač - vylepšuje dizajn MINI s vnútornou anténou a vizuálne oddelenými svorkami striedavého a nízkeho napätia.
Jedná sa o mini kompaktný inteligentný prepínač, ktorý sa používa pre rôzne druhy spínacích skriniek, dokonca aj pre najmenšiu štandardnú spínaciu skrinku v EÚ. Pohodlne môžete automatizovať vaše domáce spotrebiče pomocou aplikácie eWeLink prostredníctvom smartphonu alebo tabletu alebo hlasovým príkazom. Podpora pripojenia externého kolískového prepínača, ktorý sa nedá automaticky prepnúť späť, aby ste mohli ľahko spravovať pripojené zariadenia doma, či už v telefóne alebo priamo zo steny. Podporuje režim DIY (určený pre vývojárov), ktorý umožňuje používateľom integrovať MINI do svetového systému inteligentného domáceho ovládania tretích strán s otvoreným zdrojom na dosiahnutie ovládania LAN bez cloudových služieb, ako sú Home Assistant, openHAB, ioBroker atď.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Bežná cena 13.99 €
Ušetríte 3.50 € (–25 %)
Cena 8.74 € bez DPH
10.49 € / ks
Kód tovaru 35086
Značka SONOFF
Kategória Smart vypínače
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

- Inteligentný prepínač Wi-Fi Sonoff MINI R2 vám ponúka ešte viac možností na správu vašej inteligentnej domácnosti. Napriek malým rozmerom zaujme mohutnou akciou. Umožňuje vám ovládať zariadenia hlasom alebo pomocou aplikácie a vďaka režimu DIY si ho môžete ešte lepšie prispôsobiť svojim potrebám. Umožňuje tiež pripojiť externé prepínače. Zaisťuje bezpečnosť používania a jeho inštalácia je veľmi jednoduchá.
- Zariadenie môže pracovať s externými prepínačmi rôznych typov, napríklad SPDT alebo NC / NO. Vďaka malým rozmerom ho môžete inštalovať do rôznych typov spínacích skriniek. Je kompatibilný s európskou normou. Funguje dobre pri konfigurácii schodiskových spínačov alebo dverových spínačov. MINI R2 funguje perfektne aj s osvetlením. Nasledujúci režim dokonale zosúladí svetlo s nástenným vypínačom.
- Aplikácia, ktorá vám uľahčí život - použite aplikáciu eWeLink a ovládajte svoje zariadenia na diaľku. Môžete pre ne tiež vytvoriť presne definované pracovné plány. Sonoff MINI R2 je navyše kompatibilný s Amazon Alexa a Google Assistant, takže máte tiež možnosť ovládať inteligentné zariadenia pomocou hlasových príkazov. Môžete tiež vytvoriť pokročilé inteligentné scény.
- Zdieľajte kontrolu - vybrané zariadenia môžete zdieľať s ostatnými členmi domácnosti, aby si mohli vychutnať svoje pohodlné diaľkové ovládanie. Zdieľajte kontrolu s rodinou alebo priateľmi - tí určite ocenia možnosť spravovať inteligentné zariadenia zo svojich inteligentných telefónov.
- Zapnite a vypnite svetlo podľa svojich potrieb - nastavte plán spustenia a vypnutia, aby sa zariadenia automaticky zapínali a vypínali podľa plánu. Takto môžete znížiť zbytočnú spotrebu energie. Umožňuje vám tiež nastaviť svetlo tak, aby svietilo počas nášho času prebudenia, a tým uľahčuje prebudenie zo spánku.
- Ešte viac možností s režimom DIY - mierne pokročilejší používatelia môžu ešte lepšie upraviť prepínač Sonoff podľa svojich očakávaní. Špeciálny režim DIY vám umožňuje použiť rozhranie REST API na pripojenie MINI R2 k vášmu existujúcemu systému správy inteligentných domov.

Pri párovaní zariadenia podporuje iba 2,4GHz sieť, je potrebné vypnúť 5GHz sieť.

- Materiál: PC / ABS
- Vstup: AC 100 - 240 V, 50/60 Hz, 10 A, max
- Výstup: AC 100 - 240 V, 50/60 Hz, 10 A, max
- Wi-Fi: IEEE 802.11 b / g / n 2,4 GHz
- Kompatibilita: s Google Nest, Amazon Alexa, Google Assistant, EWeLink
- Rozmery: 4,26x4,26x2cm

Podobný produkt

Vstupné napätie AC:100-240V, 50/60Hz
Štartovací čas 0-100% < 1s
Materiál Plast
Farba tela Biela
Bezdrôtová frekvencia 2,412 - 2,484GHz
Certifikáty ROHS
Pracovná teplota -20°C až +45°C
Prúd max. 10A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: